Drewno – zakup na lata

Urządzając nowy dom czy mieszkanie lub zmieniając wystrój w dawno już posiadanym lokalu, chcemy postawić na rozwiązania najbardziej uniwersalne i ponadczasowe. Nic dziwnego więc, że nasz wybór pada często na drewno. W tym unikatowym surowcu jest wszystko to, co niezbędne: solidność, trwałość i jakość. Nic dziwnego więc, że komody drewniane królują w polskich domach. Dlaczego na ich wybór decyduje się tak wielu inwestorów?

Drewno – zdrowy wybór

Komody drewniane to dla wielu kupujących wybór przede wszystkim zdrowy. Jak to możliwe? Drewno wydziela bardzo przyjemny zapach, przy czym nie uczula i nie wydziela żadnych szkodliwych oparów. Te ostatnie z pewnością powoli uwalniać się będą choćby wówczas, gdy kupimy meble gorszej jakości, pokryte słabymi lakierami, woskami czy bejcami.

Prestiż i szlachetność

Meble drewniane to klasyka sama w sobie – tej hołdują nie tylko starsi użytkownicy, ale coraz częściej – także świadomi, młodsi inwestorzy. W drewnie zaklęte jest piękno ponadczasowe. A to z kolei idealnie komponować się będzie z każdym eleganckim wystrojem. Nieważne, czy urządzonym w stylu nowoczesnym czy też zbliżonym do klasycznego. Dlatego też w drewnianych meblach tkwi ponadczasowość tak chwalona przez wielu.

Jakość ponad wszystko

Komody drewniane to meble wykonane z solidnego drewna – wysokogatunkowego i doskonałego w każdym calu. Takie meble zdecydowanie górują nad meblami z płyty wiórowej – w tych ostatnich już nawet po sezonie użytkowania zauważa się obluzowane zawiasy drzwiczek czy rozlatujące się szuflady. Także nieciekawie prezentować się będzie odspojona okleina. Meble drewniane z kolei mają tę moc nieśmiertelności – nawet po wieloletnim użytkowaniu prezentować się będą tak elegancko i dostojnie, jak w dniu ich zakupu.

Pełna paleta możliwości

Wybór komód drewnianych to także dodatkowa zaleta. Meble drewniane bowiem można dowolnie przerabiać, uzyskując nawet efekty modnego w ostatnim czasie postarzania. Co więcej – także przy zmianie ogólnego wystroju wnętrz, one wciąż będą świetnie pasować do całości aranżacji mieszkania czy domu. Tę jakość po prostu warto mieć!

Send a Comment

Your email address will not be published.